Veebilahendused kaasahaarava disaini ja sihipärase funktsionaalsusega

Meist

Untitled Original OÜ ettevõtte peamine eesmärk on kasvatada koostööpartnerite klientuuri. Teeme seda läbi silmapaistvate kodulehtede disainimise ja mõjukate reklaamikampaaniate loomise. Meie meeskond koosneb inimestest, kes on edukad mitmetel erialadel - sellega tagame, et meie pakutud lahendused on värsked ja tulenevad laiast silmaringist.

Professionaalne

Professionaalsed veebilahendused Teie ettevõttele.

Kasutegur

75% Potentsiaalsetest klientidest valivad ettevõtte esmamulje järgi. Milline on sinu ettevõtte esmamulje?

Partnerlus

Meie eesmärk on klientidele kõige tõhusamat ja kiiremat lahendust pakkuda.


Teenused

Veebilehed

Kodulehtede loomisel peame oluliseks meeldejääva esmamulje tekitamist ja funktsionaalsust. Ettevõtte koduleht on virtuaalne visiitkaart, mille järgi inimesed tänapäeval eelarvamusi langetavad - tihtipeale otsustavad kliendid koostööpartnerite otsingul just esmamulje järgi. Hästi valmistatud koduleht on märk ettevõtte professionaalsusest ja detailidele pühendumisest. Disainime teile kodulehe, mis püüab kliendi tähelepanu ning näitab teid usaldusväärses ja töökindlas valguses.

Bränding, disain ja logo

Nimi, logo, reklaamikujundus ja stiil on ettevõtte brändi loomises võtmesõnad, sest lihtsalt võttes kujutab ettevõtte bränd tema iseloomu. Need on elemendid, mis annavad teie pakutavale tootele/teenusele lisaväärtuse - inimesed ostavad ka teie ettevõttega seotud emotsiooni. Brändi loomisel selgitame kõigepealt välja ettevõtte väärtushinnangud, sihid ja püüdlused selleks, et asjast paremat pilti saada. Selgitame välja ettevõtte vajadused ning loome kujutluse, mille suunas liikuda võiks - iga ettevõte vajab individuaalset lähenemist, sest teemaks on signatuuri loomine. Valmistame teile logo ja stiili, mis peegeldab klientidele teie väärtushinnanguid ja püüdlusi.

Sisuturundus ja haldus

Praeguses maailmas on pea, et igal inimesel nutiseade, mida kasutatakse mitmeid tunde päevas. Kõige rohkem veedetakse aega sotsiaalmeedia platvormidel Facebook ja Instagram - see on võimalus, millest ei tasu mööda vaadata! Ettevõtjatel on võimalus sotsiaalmeediast kasu lõigata läbi professionaalsete kontode vormistamise ja kavalalt paigutatud reklaamide. Sotsiaalmeedia abil on võimalik üles leida varjatud klientuuri, kes konventsionaalsete reklaamikandjatega nii tihedalt kokku ei puutu. Pakume teile asjatundlikke lahendusi ettevõtte maine- ja sisu loomise kujundamises: koostame teile kontod, mis peegeldavad teie ettevõtte väärtushinnanguid ning loome nendele platvormidele sisu, mis aitab teil radaril püsida ja uute klientideni jõuda.

Portfoolio

Kontaktivorm